Najnowsze

Gołogóra - wieś w gminie Polanów

Wspomnienia na przyszłość - Interaktywny przewodnik po sołectwie Gołogóra"

Nasz projekt pn "Wspomnienia na przyszłość - Interaktywny przewodnik po sołectwie Gołogóra" żyje swoim życiem i obecnie jesteśmy na etapie tworzenia aplikacji webowej którą wykorzystamy w przewodniku Zajmie nam to jeszcze kilka tygodni, ponieważ jednak finalizacja projektu zaplanowana jest na czerwiec wiec wszystko na razie przebiega zgodnie
z planem.

Za nami jest już kilka spotkań z mieszkańcami na których wymienialiśmy się wspomnieniami, oraz nagrywaliśmy relacje z przeszłości. W najbliższych tygodniach następne spotkania i wywiady które chcemy przeprowadzić z naszymi kochanymi seniorami zarówno pojedynczo jak i w towarzystwie ich dzieci i wnuków.
Z góry wszystkim dziękuję za życzliwość i okazaną pomoc.
 
Z założenia "Przewodnik" będzie Naszym wspólnym dziełem więc raz jeszcze zwracam się o pomoc do wszystkich mieszkańców zarówno obecnych jak tez tych którzy już tu nie mieszkają z prośbą o udostępnienie starych zdjęć z życia Sołectwa Gołogóra , które przedstawiają miejsca, zbudowania, wydarzenia, i ludzi. Szczególnie interesują nas budynki i budowle który już nie ma. Mogą to być stare fotografie z uroczystości rodzinnych , kościelnych i lokalnych.
 
Zdjęcia z opisem miejsca wykonania oraz imieniem i nazwiskiem autora bądź właściciela można dostarczyć osobiście w każdy poniedziałek w godz 17-19 do świetlicy wiejskiej w Gołogórze bądź tez po uzgodnieniu telefonicznym 508 214 080 mogę podjechać do Państwa i na miejscu dokonać digitalizacji metodą fotograficzną. Po wykorzystaniu, reprodukowane /zeskanowane/ zdjęcia od razu zostaną zwrócone właścicielowi Raz jeszcze zapraszam wszystkich do współpracy
Projekt realizowany i dofinansowany w ramach Programu „UTW – Seniorzy w akcji“ Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych ‚ę‘.

OBYWATEL

Linki i przydatne informacje